HP 15 DW3004 / 003/ 005NE Intel Core i5 11th Gen 8GB 256GB SSD 15.6 FHD Nvidia MX350 2GB Graphics Dos – Open Box
₨ 145,000
Intel Core i5 1135G7 11th Gen | 8GB 3200MHz DDR4
256GB M.2 SSD | 15.6″ FHD Display| Nvidia MX350 2GB Graphics
Dos |30 Days Warranty
In Stock
Categories: 14/15 Series, hp, Laptops
Description
| Specification | |
|---|---|
| Model | DW3004 / 003/ 005NE |
| Processor | Intel Core i5 11th Generation |
| Processor Type | Intel Core i5-1135G7 Processor |
| Memory | 8GB |
| Storage | 256GB |
| Graphics | NVIDIA GeForce MX350 2GB DDR5 |
| Screen | 15.6″ |
| Screen Resolution | 39.6 cm (15.6″) diagonal, FHD (1920 x 1080), micro-edge, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Backlit Keyboard | No |
| Operating System | Dos |
| Ports | USB Type-C|USB Type-A|1 HDMI 1.4b |
| Color | Silver |
Reviews (0)
Be the first to review “HP 15 DW3004 / 003/ 005NE Intel Core i5 11th Gen 8GB 256GB SSD 15.6 FHD Nvidia MX350 2GB Graphics Dos – Open Box” Cancel reply
Related products
ASUS TUF A15 FA506NCR Gaming Laptop – AMD Ryzen 7 7435HS Processor 16GB 512GB SSD 4GB Nvidia RTX3050 GDDR6 GC 15.6″ Full HD 1080p 144Hz Display RGB Backlit KB (Black, 2 Years Asus Direct Local Warranty)
₨ 238,000
ASUS TUF FA401WU-RG047W Ryzen AI 9 HX370 32GB 1TB 14 WUXGA RTX 4050 6GB Win11 (Official Warranty)
₨ 505,000
ASUS TUF FX507VV-LP139W Intel Core i7 13th Gen 16GB 512GB 15.6 FHD 4060 8GB Graphics Win11 (Official Warranty)
₨ 363,000
ASUS TUF Gaming F15 FX507VU-LP150 Intel Core I7 13th 16GB D5 512GB SSD 15.6″ FHD 144HZ RTX 4050 6GB Graphics RGB B/L KB Dos Grey (Official Warranty)
₨ 323,000
HP 15 FD0333NIA Intel Core i3 13th Gen 4GB 256GB SSD 15.6 FHD Display Dos Gold
₨ 106,500
HP 15-FD0358TU Intel Core i7 13th Gen 8GB 512GB SSD 15.6″ FHD Display Backlit KB Win11 Natural Silver – (Official Warranty)
₨ 188,000
HP 15-FD0371NIA Intel Core i7 13th Gen 8GB 512GB SSD 15.6″ FHD Display NVIDIA MX570 2GB GDDR6 Graphics Backlit KB Dos Silver
₨ 196,000
HP Probook 460 G11 Intel Core Ultra 7 155U 16GB 512GB SSD 16.1 WUXGA Backlit KB FingerPrint Reader Dos Silver
₨ 229,500

Reviews
There are no reviews yet.