Asus E5402WHAT-BA085X AIO PC-11th Generation Core i7 11700 Processor 8GB 512GB SSD 23.8-inch Full HD 1080p Intel Shared Graphics Wireless Keyboard & Mouse Included Win11 Pro Black
₨ 203,000
•Processor: i7 11700 11th Generation
•Memory | Storage: 8GB-3200Mhz DDR4 | 512GB Nvme M.2
•Display: 23.8″ Touch
•OS: WIN 11 Pro
•Accessories: Wireless KB – Mouse
•Warranty: 2 Years
In Stock
Categories: All In One, Desktop PCs
Description
Asus E5402WHAT- BA085X AIO PC-11th Generation Core i7 11700 Processor 8GB 512GB SSD 23.8-inch Full HD 1080p Intel Shared Graphics Wireless Keyboard & Mouse Included Win11 Pro Black Price in Pakistan
| Brand | Asus |
|---|---|
| Category | Desktops |
| Processor Type | 11th Generation Core i7 11700 Processor |
| Processor Speed | Base Frequency 2.5Ghz Turbo Boost upto Max 4.90 Ghz, (8 Core 16 Threads, 16MB Intel Smart Cache) |
| Optical Drive | – |
| SSD | 512 GB SSD |
| Graphic Series | Intel Integrated Graphics |
| Dedicated Graphics | No |
| Graphic Memory | Intel |
| Type of Graphic Memory | Intel |
| Switchable Graphics | No |
| Graphics Processor | Intel Integrated |
| Color | Black |
| Installed RAM | 8GB |
| RAM | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
Reviews (0)
Be the first to review “Asus E5402WHAT-BA085X AIO PC-11th Generation Core i7 11700 Processor 8GB 512GB SSD 23.8-inch Full HD 1080p Intel Shared Graphics Wireless Keyboard & Mouse Included Win11 Pro Black” Cancel reply
Related products
Asus AIO A3402BAT Intel Core I7-1255U 12th Gen 16GB 512GB SSD 23.8 FHD Touch Dos Black – Official Warranty
₨ 258,000
Asus AIO A5702WVAR Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD 27.0 FHD Dos Black – Official Warranty
₨ 238,000
ASUS EXPERT CENTER D500ME I7 13700 8GB 512GB SSD DOS
₨ 195,000
ASUS EXPERT CENTER D700SC I7 10700 16GB 512GB SSD WIFI6 BT DOS
₨ 138,000
EASE EAIOi514 All in one PC 23.8” Intel i5 14400 | 16GB RAM | SSD 512GB
₨ 172,800
23.8” Full HD Display – Clear and vibrant visuals.
Intel® Core i5 14400 – Fast and reliable performance.
16GB RAM + SSD 512GB – Speed and storage you need.
NVMe Support – Super-fast data access.
Built-in 3MP Camera – Perfect for video calls.
Speakers – Crisp and clear sound.
Wi-Fi 5 & Bluetooth 5.0 – Strong wireless connectivity.
HDMI, USB & Type-C Ports – Connect all your devices.
Adjustable Stand – Up and Down movement landscape & portrait.
Windows 11 pro – Ready to use
Product Code: EAIOi513
Warranty 1 year local
Brand: Ease
EASE Mi513 Mini PC Intel Core i5-13420H Processor upto 64GB RAM 4
₨ 116,300
- Powered by Intel® Core™ i5-13420H (Alder Lake / Raptor Lake)
- Up to 64GB DDR4 Memory Support
- Dual Storage Options: M.2 SATA & M.2 PCIe 4.0 SSD
- Integrated Intel® UHD Graphics
- Dual HDMI 2.0 + Type-C (DP/Data) – 4K Multi-Display Support
- 5Gbps Ethernet, Wi-Fi AC & Bluetooth 5.0
- Smart Cooling Fan for Efficient Heat Management
- Ultra-Compact 114 × 106 × 42.5mm Design
- Windows 11 Preinstalled, Multi-Language Support
Product Code: MI513D4
Warranty: 1 year local
Brnad: Ease
Ease Mini PC 1135 – Core i5-1145G7
₨ 85,800
- Space-Saving Design
- Powerful Performance
- Ultra-Quiet Cooling Fan
- 2x SODIMM DDR4 Memory Slots
The EASE Mini PC 1135 is a compact, powerful, and cost-effective solution for all your computing needs. This mini PC is equipped with an onboard 11th gen.
Product Code: E1135
Warranty: 1 year local
Brand: Ease

Reviews
There are no reviews yet.